+38 (066) 973 20 12
Украина, г. Днепр, ул. В. Вернадского, 27

Петриченко С.Н., Почетный консул Литовской Республики

Почетный консул Литовской Республики в Украине, владелец бизнеса

Информация о клиенте

Клиент: Петриченко Сергей Николаевич
Вид работы Представительство интересов в хозяйственных судах, оформление операций с корпоративными правами и недвижимостью
Тэги

Отзыв клиента

Маю честь з повагою і вдячністю висловити подяку адвокатської компанії «Борисенко і партнери» в особі пана Борисенко В.А., а також партнерів, адвокатів, юристів та інших співробітників компанії за високий професіоналізм, компетентність, креативність і ефективність, проявлені Вами при наданні юридичної допомоги.

За час нашого активного співробітництва з 2018 року Ваша команда показала рідкісні якості і вміння небайдужого ставлення до партнерів і клієнтів. Маю довгий досвід роботи з Вашими колегами як в Україні, так і за кордоном. І порівнюючи минуле з сьогоденням, щиро радий нашій зустрічі і плідній роботі з найрізноманітніших сфер юриспруденції. Корпоративні питання, бізнес, власність, судові процеси різноманітні консультації в робочому порядку не принесли мені розчарування у Вашій компетентності і відсутність бажання знайти рішення складних питань. Практичний результат є і при поверненні збитків від дій недобросовісних інстанцій в нашій країні.

Сподіваюся на подальшу результативну співпрацю і щиро бажаю процвітання Вашої компанії і особистих досягнень кожного члена Вашої команди!

Із задоволенням відрекомендую Вашу компанію своїм друзям і партнерам.