Блог

Адвокатська компанія “Борисенко і партнери” шукає стажера (юриста)

В Адвокатську компанію «Борисенко і партнери» на умовах неповної зайнятості потрібен стажер, який має здібності і бажання стати професійним юристом.

Ми відрізняємося від інших юридичних компаній Дніпра тим, що робимо велику ставку на розвиток власних молодих співробітників, всіма силами сприяємо їхньому становленню як визнаних в місті адвокатів і юристів.

Проходження стажування сумісне з навчанням у вузі. Мінімальний термін стажування – 3 місяці. Питання про оплату стажування вирішується за результатами співбесіди.

Бонус для наших стажерів – це право на безкоштовне навчання в Borysenko & Partners Legal School, що дає можливість за два місяці отримати знання, необхідні для впевненого старту юридичної кар’єри.

Для нас важливо бути чесними,  тому ми хочемо, щоб до надсилання нам резюме ви розуміли з чим стикається стажер або помічних юриста в нашій та фактично в будь-якій іншій юридичній компанії, і були готові до цього. Ми просимо і вас бути чесними та НЕ направляти нам резюме в наступних випадках:

  • Якщо ви розраховуєте, що відразу будете займатися виключно юридичною роботою.

Будьте готові до того, що на стартовому етапі значна частина вашої роботи буде полягати в тому, щоб відправляти листи поштою, сплачувати судовий збір в банках, подавати документи до судів, виконувати інші доручення керівника і юристів компанії. Ми вважаємо, що це необхідні навички і частина функціональних обов’язків помічника юриста і, тим більше, стажера. Важко уявити хорошого юриста, який не знає як підписати поштовий конверт або як сплатити судовий збір. Паралельно перед вами будуть ставитися більш складні юридичні завдання, і якщо ви добре себе зарекомендуєте, то їх частка буде збільшуватися. Повірте, нам не цікаво, щоб юрист, за годину роботи якого клієнт готовий платити мінімум $50, півдня займався неоплачуваним ксерокопіюванням. Але жорстока правда полягає в тому, що студент перетворюється на юриста лише через кілька років наполегливої ​​практики. А з огляду на нещодавно введену “адвокатську монополію” на представництво в судах, повноцінної “бойовою одиницею” він стає після отримання адвокатського свідоцтва, тобто не раніше ніж через 2,5-3 роки після закінчення магістратури. Проте хвилюватися з цього приводу не потрібно, оскільки в нас є достатньо цікавої і складної роботи і для юристів, які ще не набули статусу адвоката.

  • Якщо матеріальні чинники в перші роки роботи для вас важливіші ніж можливість отримати досвід і навички.

В такому випадку краще піти працювати промоутером, мерчандайзером або офіціантом, оскільки вони дійсно заробляють трохи більше, ніж юристи на старті кар’єри. Чому світ такий несправедливий? Тому що для того, щоб стати “хорошим промоутером”, вам потрібно попрацювати кілька днів, а для того, щоб стати “хорошим юристом” потрібно незрівнянно більше часу. При цьому і дохід “хорошого юриста” незрівнянно вище за дохід представників зазначених вище професій. Юрист – це професія для молодих людей, які дивляться мінімум на кілька років вперед, а студентські роки як раз той час, коли у більшості з нас ще немає значних зобов’язань (утримання сім’ї, кредити і т.п.), що дає можливість інвестувати вільний час в своє майбутнє.

  • Якщо ви не готові цінувати ту інвестицію, яку вкладає в вас перший роботодавець.

Ви не замислювалися, чому так мало юристів готові ділитися досвідом і реально вчити своїх молодих колег? Тому що для більшості з нас набагато простіше відразу зробити роботу самому, ніж пояснити як це робиться, потім перевірити, виправити помилки, ще раз пояснити, ще раз перевірити і в кінцевому підсумку все-таки зробити все самому. Крім того, за роботу помічника перед клієнтом відповідає своєю репутацією фірма і безпосередньо його наставник. Наприклад, у нас (впевнені, що не тільки у нас) був випадок, коли молодий помічник юриста помилився навіть у такій простій задачі як відправка позовної заяви до суду (не долучив всі документи), що мало не спричинило втрату клієнта. Одна така “дитяча” помилка для клієнта може коштувати більше, ніж зарплата молодого юриста за кілька років.

Робочий час юриста юридичної компанії – це гроші практично в прямому сенсі цього слова, оскільки зазвичай застосовується погодинна система оплати. Мінімальна вартість наших послуг для клієнта – $50 за годину. Якщо наші співробітники витрачають на роботу із стажером або помічником юриста навіть 10 годин на місяць, то компанія недозаробляє мінімум $500 на місяць. А це вже зарплата більш-менш досвідченого юрисконсульта підприємства.

Тому стажер для нас – це аж ніяк не “безкоштовний раб”, як можна подумати. Все має свою ціну.

Ви запитаєте, навіщо тоді ми це робимо? Тому що наші кращі фахівці виросли і отримали визнання колег і клієнтів працюючи саме в нашій компанії, і ми віримо, що це правильний шлях.

Вимоги до претендентів:

• навчання на юридичному факультеті вузу (не молодше 3 курсу);
• хороші теоретичні знання в галузі цивільного, господарського, адміністративного, кримінального права і процесу;
• вміння структуровано і переконливо викладати свої думки усно і на письмі;
• уважність і відсутність в підготовлених документах граматичних, орфографічних і пунктуаційних помилок;
• проактивное мислення;
• орієнтованість на довгостроковий результат.

Основні обов’язки:

• виконання різноманітних доручень керівника компанії, інших адвокатів та юристів компанії, відправка поштової кореспонденції, сплата судового збору, копіювання документів та ін.;
• допомога адвокатам у веденні судових справ; підготовка адвокатських запитів, проектів процесуальних документів; подача документів до суду та інших державних органів; ознайомлення з матеріалами справ;
• аналіз звернень клієнтів і підготовка під керівництвом старшого юриста компанії проектів юридичних консультацій;
• підбір законодавства та судової практики з різних питань.


Що ми пропонуємо:

• можливість дізнатися про реальну роботу юриста більше, ніж за весь час, проведений у вузі;
• безкоштовне навчання в Borysenko & Partners Legal School;
• можливість отримати посаду помічника юриста в разі позитивних результатів стажування та навчання, а також наявності у нас відповідної вакансії на момент закінчення стажування;
• можливість проходити стажування у вільний від навчання час;
• компенсація витрат на проїзд;
• красивий і зручний офіс в центрі міста.

Прийом на стажування здійснюється на конкурсній основі і складається з наступних етапів:

1. Розгляд резюме кандидатів;
2. Виконання кандидатами невеликого перевірочного завдання;
3. Співбесіда.

Резюме направляйте через сервіс work.ua або по електронній пошті work@bplaw.com.ua із зазначенням в темі листа назви вакансії.

Більше про нашу компанію і роботі в ній ви можете дізнатися на нашому сайті http://bplaw.com.ua

Більше про Borysenko & Partners Legal School ви можете дізнатися за посиланням https://bplaw.com.ua/uk/legal-school-2/

Наша сторінка в Facebook: @BorysenkoPartners

Бажаємо успіху і до зустрічі на співбесіді!

 

Додати коментар