+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Альона Сергіївна
Сорока

Cорока Алена Сергеевна

Альона Сергіївна
Сорока

Юрист

Контакты

+38 (050) 200-25-25

Основними напрямками спеціалізації Олени Сергіївни є господарське і цивільне право, господарський і цивільний процес.

Професійна діяльність Олени Сергіївни включає досвід роботи у великих корпораціях України. В якості штатного юриста Олена ефективно здійснювала постійний комплексний супровід господарської діяльності значної кількості підприємств.

Олена має великий досвід роботи у галузі договірних відносин, зокрема у зовнішньоекономічній діяльності, здійснює розробку, юридичну експертизу всіх існуючих видів договорів і контрактів, а також представляє інтереси клієнтів на всіх стадіях договірних відносин – при укладанні, зміні, виконанні, розірванні договорів.

Досвід Олени охоплює також вирішення господарських спорів, що виникають в процесі діяльності юридичних осіб, і включає в себе успішне досудове і судове їх врегулювання, в тому числі позитивну практику стягнення дебіторської заборгованості.

Олена займається підготовкою претензій, відповідей на претензії, позовних заяв, відзивів на позови, апеляційних, касаційних скарг, інших процесуальних документів, використовуючи проактивний підхід до вибору правової позиції захисту прав та інтересів клієнтів, творчий підхід до викладу обставин і правової аргументації.

Крім того, до галузей, якими успішно займається Олена, належать питання трудового законодавства, надання правових консультацій та участь у вирішенні трудових спорів.

Також завдяки тривалому досвіду абонентського обслуговування підприємств Олена надає послуги з упорядкування документообігу підприємств, розробки документів, що оформлюють внутрішні відносини в компанії, зокрема з метою підготовки до перевірок контролюючих органів, а також надає послуги з юридичного супроводу таких перевірок.

Олена Сергіївна є автором публікацій і статей на актуальні юридичні теми, має досвід публіцистичної діяльності завдяки співпраці з місцевими періодичними виданнями.

З відзнакою закінчила Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ і отримала ступінь магістра права за спеціальністю «Правознавство», постійно і систематично підвищує свою кваліфікацію і стежить за правовими новаціями шляхом участі в різноманітних тренінгах та семінарах.