+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Владислав Анатолійович Борисенко

Борисенко Владислав Анатольевич

Владислав Анатолійович Борисенко

Керуючий партнер, адвокат

Контакты

+38 (050) 200-25-25

borysenko@bplaw.com.ua

Мене звуть Владислав Борисенко, я керуючий партнер Адвокатської компанії «Борисенко і партнери».

До створення АК «Борисенко і партнери» я протягом чотирьох років керував відомою в Дніпрі юридичною компанією. За цей час компанія виросла більш ніж в три рази за обсягом доходу, кількістю співробітників і клієнтів, увійшовши в топ-5 юридичних фірм Дніпра (за даними загальноукраинських рейтингів).

Поступово я почав розуміти, що повністю втілити в життя свої ідеї і дати можливість розкритися членам команди я зможу, тільки створивши свою власну юридичну компанію. Я щиро вдячний тим клієнтам і співробітникам, які пішли за мною. Такий крок з їхнього боку для мене означає, що я просто не маю права їх підводити.

Я переконаний в тому, що в сучасному конкурентному світі запорука успіху в будь-якій справі – це натхнення і спеціалізація. Спеціалізація може бути більш широкою або вузькою, але вона повинна бути. Ніхто не може бути фахівцем одночасно у всьому і надавати «повний спектр юридичних послуг для всіх і кожного», якщо тільки він не живе 400 років (хоча з урахуванням нинішньої швидкості змін в законодавстві та практиці це теж навряд чи б допомогло).

Тому наша адвокатська компанія працює виключно в своїй спеціалізації – юридична допомога бізнесу. У свою чергу, кожен з наших юристів спеціалізується виключно в своїй галузі права, наприклад, в договірному, корпоративному, кримінальному, податковому праві, в питаннях, пов’язаних з нерухомістю. Наші юристи максимально занурені в свою справу, а тому впевнено орієнтуються в сучасних тенденціях, які склалися в їх напрямках, і мають якісні ділові зв’язки. Виходячи з цього, вони ефективніше задовольняють потреби клієнтів в порівнянні з одним юристом «загальної спеціалізації». При цьому, комбінуючи знання і досвід наших юристів в окремих галузях права, у нашої адвокатської компанії є можливість запропонувати досить великий перелік варіантів для всебічного вирішення проблем, які виникають у клієнтів.

Як адвокат я довгий час працюю в області договірного, корпоративного права, а також в сфері кримінально-правового захисту бізнесу. Мені вдалося реалізувати чимало складних і нестандартних проектів. У кожного проекту була своя мета, але ідея була у всіх одна – дати клієнту саме те, що він хоче, а не продати йому «юридичні послуги» дорожче. За більш ніж десять років інтенсивної практики з юридичного супроводу бізнес-процесів мені вдалося виграти для клієнтів в судах понад 850 мільйонів гривень, повернути законним власникам контроль над великими підприємствами, які стали жертвами так званих «рейдерських захоплень». Як адвокат я безпосередньо супроводжував десятки обшуків в офісах компаній і кілька сотень допитів за «економічними статтями».

І найбільшою винагородою для мене є аж ніяк не гонорар. Краща нагорода – це результат, який не соромно представити клієнтові. Тому «Борисенко і партнери» не надають юридичні послуги, ми даємо клієнтам результат!

Учасник програми «Адвокат Майбутнього» – наймасштабнішої програми професійного розвитку адвокатів в історії незалежної України

Випускник Національної школи суддів України

Експерт Всеукраїнської школи з корпоративного права Асоціації правників України