+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Блог

Детінізація розрахунків або п’ята колона для підприємця

Юрист АК «Борисенко і партнери» Михайло Гриценко прокоментував для журналу «Деньги» те, як будуть працювати законопроекти №1053-1 та №1073 на практиці.

Досить обговорюваною темою серед підприємців останнім часом є прийняття законопроектів №1053-1 і №1073, які на думку наших законодавців повинні посприяти виведенню українського бізнесу з тіні. У пояснювальних записках до законопроектів ініціатори ставлять за мету знизити вартість на впровадження класичних РРО, спростити процедуру реєстрації РРО та впровадити певні захисні заходи проведення розрахунків через РРО в першу чергу для кінцевих споживачів.

З огляду на негласний курс нового політичного істеблішменту, спрямований на діджіталізацію держави, ці законопроекти були цілком очікувані. Багато представників бізнесу вже, звичайно, потонули в конспірологічних теоріях навколо цих законопроектів, але ми пропонуємо не вірити на слово доводам зі сторони, а подивитися на нововведення з практичної точки зору. Давайте спробуємо відповісти на питання: «А що на практиці пропонують нам нововведення щодо використання РРО?»

Більш глибоке дослідження даної теми читайте у випуску журналу «Деньги» №22 (397).

Додати коментар