+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Legal School

Borysenko & Partners Legal School – це унікальний освітній проект від Адвокатської компанії «Борисенко і партнери».

Це може прозвучати парадоксально, враховуючи ту кількість випускників юридичних факультетів, які щорічно поповнюють і без того конкурентний ринок праці, але багато років працюючи в сфері юридичних послуг, наша команда постійно відчуває дефіцит молодих юристів. Нам відомо, що подібним чином йдуть справи і в інших юридичних компаніях.

Такий парадокс пояснюється дуже просто: самих по собі випускників-юристів досить багато, а от тих, які відразу після закінчення вузу і не маючи досвіду роботи відповідали б вимогам хоча б до посади помічника юриста – практично немає.

Навчальна програма в більшості вузів України занадто відірвана від практики. Навіть ті студенти, які старанно навчаються і закінчують свої alma mater з «червоним» дипломом, на виході отримують дуже широку гуманітарну освіту, яка хоч і робить їх ерудованими людьми, але мало допомагає у вирішенні прикладних юридичних завдань.

Завдання нашої Юридичної школи – підготувати студентів і випускників до їх першої роботи, а також розширити і поглибити знання і навички тих молодих фахівців, які вже почали будувати свою юридичну кар’єру.

Ми впевнені, що знати практичні юридичні аспекти ведення бізнесу в Україні важливо не тільки для молодих юристів, але і для CEO, керівників і бухгалтерів підприємств. Адже на наших тренінгах на доступній мові ми пояснюємо складні речі, з якими щодня на практиці стикаються українські підприємці.

Ключове слово тут – на практиці. Ми не читаємо лекції і не розповідаємо про абстрактні речі, а ділимося досвідом, який ми отримали, вирішуючи проблеми і допомагаючи сотням наших клієнтів, переважна більшість з яких – це підприємства в сфері виробництва, торгівлі, сільського господарства та інформаційних технологій.

Далі наведено відповіді на найбільш поширені питання про Borysenko & Partners Legal School.

1. Що мені дасть навчання в Borysenko & Partners Legal School?

Якщо ви юрист, який починає свою кар’єру:

 • ми гарантуємо, що у нас ви дізнаєтесь більше про реальну роботу юриста, ніж за кілька років навчання у вузі;
 • ви значно підвищите свою конкурентоспроможність на ринку праці, тому вже на стартовому етапі зможете претендувати на заробітну плату вище, ніж ваші ровесники;
 • дані про навчання в школі ви зможете вказати в своєму резюме, а сертифікат про закінчення школи – пред’явити на співбесіді;
 • найкращим слухачам школи-юристам ми запропонуємо роботу в нашій адвокатській компанії в разі наявності у нас відповідних вакансій.

Якщо ви володієте бізнесом або керуєте ним:

 • навчання в нашій юридичній школі значно поліпшить ваше розуміння багатьох юридичних аспектів бізнесу, з якими ви регулярно стикаєтеся. Яких саме – читайте нижче;
 • ви зможете поставити кращим нашим фахівцям ті питання, які турбують вас зараз, і почути їхні відповіді на питання інших слухачів школи;
 • ви будете краще розуміти своїх внутрішніх юристів, а вони стануть краще розуміти вас;
 • формат регулярних тренінгів в рамках школи дасть вам можливість познайомитися з цікавими людьми, які стануть вашими партнерами або навіть друзями.

2. В якому форматі проходить навчання?

Навчання проходить виключно в практичному ключі. Ми вчимо працювати з юридичними документами і вирішувати реальні завдання, з якими стикається юрист-господарник чи юрисконсульт на підприємстві в перші роки роботи. Також ми структуруємо і вчимо застосовувати на практиці ті знання, які наші слухачі отримали в вузах.

Загальна тривалість курсу – 2 місяці, навчання проходить по суботах і складається з 6 окремих тренінгів та самостійної роботи.

3. Хто може стати слухачем Borysenko & Partners Legal School?

Будь-які вікові або інші формальні обмеження відсутні. Але в першу чергу ми рекомендуємо пройти навчання студентам старших курсів юридичних факультетів і молодим юристам з досвідом роботи до двох років. Також наші юридичні курси будуть корисні підприємцям, CEO, топ-менеджерам, бухгалтерам підприємств.

4. Чому саме я навчуся в Borysenko & Partners Legal School?

В нашій юридичній школі ми даємо тільки ті знання, які безпосередньо застосовні на практиці, зокрема:

 • як перевіряти контрагентів на предмет благонадійності, працювати з реєстрами, спеціалізованими програмами та чат-ботами;
 • як аналізувати господарські договори, бачити використовувані контрагентами хитрощі, готувати протоколи узгодження розбіжностей до договорів;
 • як знизити ймовірність виникнення дебіторської заборгованості та як правильно її стягувати;
 • які існують нюанси, пов’язані з реєстрацією підприємств і змістом їх установчих документів; які нововведення закону “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” можна застосувати для оптимізації бізнес-процесів; як правильно оформити вихід зі складу юридичної особи;
 • як правильно діяти в корпоративних спорах; які існують схеми “рейдерських захоплень” і як їм протидіяти;
 • як правильно оформлювати операції з землею та іншою нерухомістю; яка процедура приватизації земельних ділянок; як реєструвати права на нерухоме майно та убезпечити його від зазіхань третіх осіб;
 • як відповідати на запити податкової інспекції про надання документів; що робити, якщо ДПС віднесла ваше підприємство до “ризикових”; як діяти під час податкової перевірки і як оскаржити її результати;
 • як діяти в кримінальних провадженнях по “економічним статтям”; як відповідати на запити правоохоронних органів; як підготувати підприємство до обшуку і як правильно поводитися під час самого обшуку.

5. Хто проводить заняття?

Заняття проводять кращі юристи-практики Адвокатської компанії «Борисенко і партнери» та запрошені нашою компанією фахівці. Наші тренери – це ті люди, до яких звертаються штатні юристи підприємств для вирішення найбільш складних завдань.

6. Яка вартість навчання?

Хоча Borysenko & Partners Legal School – це некомерційний проект, навчання в школі платне. Ми зробили це для того, щоб частково покрити наші витрати, а також щоб обмежити коло слухачів тими, хто дійсно зацікавлений в підвищенні свого професійного рівня і розуміє цінність отриманих знань.

Вартість навчання складає 1 400 гривень на місяць (2 800 гривень за весь курс). Оскільки ми впевнені в якості нашого освітнього продукту, то у кожного з слухачів є можливість не пізніше другого заняття припинити навчання і отримати повернення 100% оплати.

7. Як можна записатися в Borysenko & Partners Legal School?

Курси навчання проводяться 2 рази на рік, навесні та восени. Про конкретну дату початку навчання ми інформуємо на нашому сайті в розділі Блог і на сторінці компанії в Facebook. Оскільки кількість слухачів в групах обмежена, ми вітаємо ранній попередній запис. Записатися або заявити про свою зацікавленість в навчанні в Юридичній школі ви можете за електронною адресою legalschool@bplaw.com.ua або за телефоном: 050 200-25-25.