+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Блог

Обшук на підприємстві. Закритий тренінг.

Тренінг «Як правильно діяти під час обшуку на підприємстві» від Адвокатської компанії «Борисенко і партнери» набирає популярність не тільки в Дніпрі, а тепер ще й в Києві!

З 1-го листопада українських компаній, які знають про те, що потрібно робити, якщо до них прийшли «непрохані гості», стало більше.

Тренінг провели юристи АК «Борисенко і партнери»: Владислав Борисенко, керуючий партнер, адвокат; Наталія Давидова, керівник практики кримінального права і процесу, адвокат та Микола Давидов, юрист практики кримінального права та процесу.

На сьогоднішній день кожне підприємство, яке досягло певного рівня доходу і відомості, має шанс зустрітися зі співробітниками правоохоронних органів, і для цього зовсім не обов’язково вести незаконну діяльність. Навіть на саме «кришталево чисте» підприємство можуть прийти «непрохані гості».

І виникає питання, як же правильно себе поводити в даній ситуації, які є права у власника і співробітників підприємства, а які у правоохоронців?

Тренінг «Як правильно діяти під час обшуку на підприємстві» створений для того, щоб підготувати підприємство до даної ситуації. Ми даємо чіткий алгоритм дій в конкретній ситуації. Також, морально підготовлений до обшуку співробітник зможе не «нашкодити», а «допомогти» підприємству під час обшуку.

Нам приємно розуміти, що фахівців АК «Борисенко і партнери» запрошують в інші міста. Це означає що знання, які ми даємо на тренінгу – цінні не тільки для представників бізнесу нашого регіону, але і по всій території України в цілому. Це ще більший стимул для вдосконалення і розвитку.

Додати коментар