+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Блог

Перемога у справі «Укрзалізниці»

15 січня 2020 року в АК “Борисенко і партнери” адвокат Анатолій Задніпряний відзначав свій День народження і перемогу в Північному апеляційному господарському суді. Анатолій виграв справу про стягнення з державного залізничного монополіста – акціонерного товариства “Укрзалізниця” 2,7 мільйона гривень на користь нашого клієнта.

Влітку 2019 року в інтересах клієнта наша компанія звернулася до суду з позовом до Української залізниці, в якому просила стягнути 2,5 мільйона заборгованості за договором і 200 тисяч штрафних санкцій за неналежне виконання умов договору.

Відповідач у справі подав зустрічний позов, в якому просив суд стягнути з нашого клієнта 1,5 мільйона гривень за несвоєчасне виконання робіт за договором. Анатолій в суді довів, що затримка в термінах виконання робіт виникла через прострочення кредитора, і вимоги відповідача суд відхилив у повному обсязі.

Вимоги нашого клієнта суд задовольнив, і, що важливо, стягнув додатково 20 200,00 гривень витрат клієнта на правову допомогу, тобто на послуги нашої компанії.

15 січня 2020 року суд апеляційної інстанції залишив рішення першої інстанції без змін, і ми вітаємо Анатолія з черговою блискучою перемогою.

Повний текст рішень доступний за посиланнями:

Додати коментар