+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Петриченко С.М., Почесний консул Литовської Республіки

Почесний консул Литовської Республіки в Україні, власник бізнесу

Інформація про клієнта

Клієнт Петриченко Сергій Миколайович
Вид роботи Представництво інтересів в господарських судах, оформлення операцій з корпоративними правами та нерухомістю

Відгук клієнта

Маю честь з повагою і вдячністю висловити подяку адвокатської компанії «Борисенко і партнери» в особі пана Борисенко В.А., а також партнерів, адвокатів, юристів та інших співробітників компанії за високий професіоналізм, компетентність, креативність і ефективність, проявлені Вами при наданні юридичної допомоги.

За час нашого активного співробітництва з 2018 року Ваша команда показала рідкісні якості і вміння небайдужого ставлення до партнерів і клієнтів. Маю довгий досвід роботи з Вашими колегами як в Україні, так і за кордоном. І порівнюючи минуле з сьогоденням, щиро радий нашій зустрічі і плідній роботі з найрізноманітніших сфер юриспруденції. Корпоративні питання, бізнес, власність, судові процеси різноманітні консультації в робочому порядку не принесли мені розчарування у Вашій компетентності і відсутність бажання знайти рішення складних питань. Практичний результат є і при поверненні збитків від дій недобросовісних інстанцій в нашій країні.

Сподіваюся на подальшу результативну співпрацю і щиро бажаю процвітання Вашої компанії і особистих досягнень кожного члена Вашої команди!

Із задоволенням відрекомендую Вашу компанію своїм друзям і партнерам.