+38 (066) 973 20 12
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Приватне підприємство
«Кобо Плюс»

Компанія, що працює в сфері ремонту локомотивів і рухомого складу

Інформація про клієнта

Клієнт Кобо Плюс
Вид роботи Представництво інтересів в господарських судах

Відгук клієнта

Можна сказати, що знайомство з Адвокатською компанією «Борисенко і партнери» для нас виявилося доленосним!

Відносно нашого підприємства був поданий позов до господарського суду. Коли ми шукали адвокатів для захисту інтересів в суді, фахівець з продажів АК «Борисенко і партнери» зателефонував нам і запропонував допомогу у справі. Справа була дійсно складною і, зізнатися чесно, ми не дуже вірили в перемогу. Тим більше, що нашим опонентом було підприємство, яке входить до числа найбільших компаній України.

Наш судовий процес вів керівник практики корпоративного та податкового права АК «Борисенко і партнери», адвокат Анатолій Задніпряний. Він розібрався зі складними технічними питаннями, пов’язаними з роботами по ремонту тепловоза, і знайшов можливість заявити зустрічний позов у ​​справі.

В результаті з майже 2 мільйонів гривень, які хотіли стягнути опоненти з нашої компанії, їм вдалося виграти лише 300 тисяч. При цьому судом було задоволено зустрічний позов нашої компанії на суму 1,2 мільйона гривень. Тобто в підсумку ми не просто не програли, а суттєво виграли, а судова справа з великої проблеми перетворилася на справжній успіх!

Крім цього, майже всі наші витрати на послуги Адвокатської компанії «Борисенко і партнери» суд стягнув з відповідача, тому наші витрати на ведення справи були мінімальними.

Дякуємо Адвокатській компанії «Борисенко і партнери» і особисто адвокату Анатолію Задніпряному за відмінну роботу!