+38 (066) 973 20 12
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

УГОДИ З НЕРУХОМІСТЮ

Юридична допомога в операціях з нерухомістю в Дніпрі

Юридична допомога в операціях з нерухомістю в Дніпрі

Супровід угод та операцій з нерухомістю

Юридическая помощь при сделках с недвижимостью в ДнепреОперації з нерухомістю вважаються одними з найбільш «підступних» угод. Зміст нормативно-правових актів, які регулюють здійснення операцій купівлі-продажу і оренди нерухомості, залишає більше питань, ніж дає відповідей. Довгий список бюрократичних процедур, пов’язаних з узаконенням об’єктів нерухомого майна, може заплутати будь-яку адекватну людину. Навіть присутність нотаріуса при укладанні угоди не завжди гарантує її позитивний результат. Не дивно, що за статистикою правоохоронних органів випадки шахрайства з нерухомістю вже довгий час знаходяться на перших позиціях. А це лише основні труднощі в даній сфері.

Підписання договору купівлі-продажу квартири, житлового будинку, комерційної нерухомості — це лише верхівка айсберга, яку бачить людина. Насправді операції з нерухомим майном містять в собі таку кількість нюансів, що якби метою цього тексту було описати всі існуючі каверзи таких угод, то його обсяг однозначно затьмарив би «Війну і мир». Вивчення всіх аспектів угод з нерухомістю може зайняти не один рік і не одну тонну терпіння. Але навіщо самостійно занурюватися в море теорії, коли є юристи, які вже не один раз проходили все це на практиці?

Юридична допомога при операціях з нерухомістю в Дніпрі

Ми хочемо запропонувати вам вже перевірену практику! Наша адвокатська компанія пропонує вам юридичну консультацію з будь-якого питання, пов’язаного з нерухомістю. Наш юрист готовий вам наочно пояснити всі плюси і мінуси, угоди, що цікавить вас, і убезпечити її, супроводивши кожний етап.

Ми підкажемо вам як перевірити об’єкт нерухомості, які бюрократичні процедури необхідно подолати, на яких умовах угоди зробити акцент і яким продавцям краще не довіряти.

Адвокатська компанія “Борисенко і партнери”:

 • здійснить комплексний юридичний супровід угоди купівлі-продажу комерційної та житлової нерухомості;
 • надасть юридичні та податкові консультації з усіх питань, пов’язаних з операціями з нерухомістю;
 • супроводить угоди оренди та купівлі-продажу земельних ділянок;
 • розробить найбільш безпечну і недорогу схему внесення об’єкта нерухомості до статутного капіталу юридичної особи;
 • надасть іншу юридичну допомогу при купівлі, іншому придбанні або продажу будинків, будівель, споруд, цілісних майнових комплексів, приватних будинків і квартир.

Наша компанія надає юридичні послуги в операціях з нерухомістю та юридичному супроводі будівництва в Дніпрі і по всій Україні за наступними напрямками:

 1. Юридична допомога в судах з питань, пов’язаних з нерухомістю та будівництвом

Наші адвокати мають великий досвід у супроводі судових справ, що стосуються нерухомого майна, землі і будівництва. Ознайомившись з вашим питанням, ми зможемо підібрати оптимальний спосіб його вирішення і при необхідності представимо ваші інтереси в судових органах.

 1. Юридичні консультації з питань нерухомості

Наші досвідчені юристи в сфері нерухомості нададуть вичерпну інформацію про те, як правильно структурувати операції з нерухомістю, щоб забезпечити найбільшу економію фінансів, часу та інших ресурсів, і як захистити нерухомість від посягань третіх осіб в кожному конкретному випадку.

 1. Правовий аудит об’єктів нерухомого майна та оцінка можливих ризиків

Ми перевіримо, наскільки юридично “чистим” є об’єкт, який ви купуєте, чи правильно він був придбаний попереднім власником, чи не було стосовно нього судових суперечок, чи немає прав на об’єкт у третіх осіб, а також виявимо інші існуючі або потенційні недоліки, які можуть “вилізти боком” новому власнику. За результатами правового аудиту ми надамо письмовий висновок, який допоможе у спілкуванні з продавцем.

 1. Юридичний супровід операцій з нерухомістю

Ми повністю супроводимо такі операції, як відчуження (в тому числі продаж, дарування, внесення до статутного капіталу юридичної особи), об’єднання, поділ, зміна цільового призначення об’єкта нерухомого майна з урахуванням норм цивільного та господарського законодавства України та будівельних норм.

 1. Юридичний супровід повного циклу будівництва

Наші юристи розроблять механізм фінансування будівельних робіт, оформлять земельну ділянку, супроводжуватимуть отримання дозволу на будівельні роботи, укладання необхідних підрядних та інших договорів, введення об’єкта в експлуатацію та оформлення прав на нього.

 1. Визнання права власності на самочинно збудовані об’єкти нерухомого майна в Дніпрі і області

За загальним правилом визнати право власності на самочинно збудовані об’єкти нерухомого майна може тільки суд. Однак існують і інші механізми, які дають можливість це зробити, зокрема так звана “будівельна амністія”. Тому наші юристи аналізують кожну ситуацію і пропонують нашим клієнтам найбільш ефективні варіанти, що дозволяють заощадити час і кошти.

 1. Приватизація об’єктів нерухомого майна, землевідвід

Питання, пов’язані з юридичним оформленням прав на земельні ділянки, не втрачають своєї актуальності. Процес приватизації та відведення земельної ділянки може здатися досить простим, адже законодавство чітко встановлює порядок, процедуру і строки. Однак на практиці все відбувається інакше. Для того, щоб реалізувати свої права, необхідно пройти нескінченну кількість додаткових етапів, які забирають дуже багато часу і сил. Юристи нашої компанії, орієнтуючись в цих процесах, зможуть досягти поставленої мети з мінімальною участю клієнта і в найкоротші терміни.

 1. Проведення технічної інвентаризації та оформлення техпаспорта

Фахівці нашої компанії проведуть технічну інвентаризацію і оформлять техпаспорт на об’єкт. Наявність технічного паспорта є обов’язковою умовою для здійснення угод з нерухомим майном, реєстрації прав, для реконструкції або перепланування об’єктів нерухомості. Тільки цей документ повністю і вичерпно відображає стан об’єкта нерухомого майна. Своєчасне оформлення технічного паспорта допоможе уникнути багатьох проблем в подальшому розпорядженні майном.

 1. Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці

Наявність кадастрового номера є обов’язковою умовою для здійснення будь-якої операції з земельною ділянкою, а також з розміщеним на ній нерухомим майном. Наші фахівці в найкоротші терміни допоможуть з формуванням земельної ділянки як об’єкта цивільних прав і присвоєнням їй кадастрового номера.

 1. Проведення оцінки нерухомого майна

Оцінка нерухомого майна на сьогодні  — це надзвичайно актуальне питання, оскільки від ринкової ціни об’єкта залежать податки та інші обов’язкові платежі, які сплачуються при здійсненні операції з нерухомим майном та незавершеним будівництвом. Завдяки тому, що в нашій компанії є сертифіковані оцінювачі, ми маємо можливість проводити оцінку з наданням замовнику за її результатами офіційного звіту про оцінку майна.

 

«Борисенко і партнери» допоможуть вам укласти правильну угоду з нерухомістю!