+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Про нас

Адвокатська компанія «Борисенко і партнери» — це досвідчена і згуртована команда юристів, що спеціалізується на наданні правової допомоги для бізнесу. Ядро ​​компанії сформувалося в 2015 році. Багатий досвід, сотні реалізованих проектів та безліч позитивно завершених для наших клієнтів справ — це наша візитна картка.

Будь-хто може опинитися в ситуації, коли правова допомога просто необхідна. Найгостріше цю потребу, на нашу думку, зараз відчуває саме бізнес. Ми знаємо, що обставини можуть бути різні, але запевняємо вас, що абсолютно безвихідних ситуацій не буває. І для того, щоб знайти вихід, важливо звернутися до справжнього фахівця в своїй сфері. А фахівцем можна стати тільки в разі повного занурення в свою професію. Наші адвокати та юристи живуть своєю професією і тому є винятковими експертами в своїх галузях.

Для нас важливо що і як ми робимо.

Наша місія

Розвиватися як системна юридична компанія, мета якої надавати клієнтам результат в кожному конкретному випадку, забезпечувати добробут і самореалізацію членам команди і бути рушійною силою на ринку юридичних послуг України.

Наші цінності

Це фундаментальні переконання, які роблять нашу компанію тим, чим вона є, і допомагають не збитися з обраного курсу.

 

Ось ті основні цінності, яких ми дотримуємося:

Довіра

З нами можна говорити відкрито. Обговорюючи свої питання з нами, можна не замислюватися про те, що говорити, а що приховувати. Якщо член нашої команди зробив помилку, він без зволікання говорить про це своєму керівнику.

Корисність

Наш пріоритет — бути корисними для наших клієнтів і робити тільки те, що несе їм користь. Ми не пропонуємо клієнтам непотрібні їм послуги. Але якщо ми бачимо можливість вирішити ще одну проблему клієнта, ми говоримо йому про це.

Проактивність

Ми концентруємося на тому, щоб активно працювати з тими обставинами, які перебувають в нашому колі впливу (в термінології Стівена Кові). «Мені сказали, я зробив, а що буде далі мене не хвилює» і «З мене нічого не візьмеш» — це не наш образ думок. Кожен наш співробітник думає ширше і далі поставленого йому завдання. Він думає про результат роботи всієї команди.

Відповідальність

Ми беремо відповідальність на себе і шукаємо можливість домогтися максимального результату. Ми не звинувачуємо в невдачах інших людей, інші компанії, суддів, "поганих" клієнтів, політиків, державу, таємний світовий уряд або вищі сили. Коли ми шукаємо причину, ми завжди починаємо з себе. Ми знаходимо способи допомогти клієнту в тій недосконалій реальності, яка нас оточує.

Повага

Ми поважаємо своїх клієнтів і робимо все можливе, щоб привести їх до успіху. Ми поважаємо своїх колег і цінуємо їх. Ми поважаємо своїх опонентів — і готуємося до протистояння з усією серйозністю.

Нетворкінг

Ми постійно комунікуємо з різними людьми, які нас розвивають і допомагають досягати цілей не тільки в Україні. Наші клієнти цінують нас також за те, що ми знайомимо їх з цікавими людьми, з якими вони можуть розвиватися спільно довгі роки.

Розвиток та інновації

Світ не стоїть на місці і ми йдемо в ногу з часом. Ми вчимося самі, і розвиваємо наш колектив. Ми працюємо з тими партнерами, які також розвиваються і хочуть відкривати для себе нові горизонти.

Нам особливо приємно співпрацювати з клієнтами, які поділяють ті ж цінності, що і ми.