+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Блог

Що робити, якщо побоюєтеся обшуку на вашому підприємстві? Потрібно не боятися, а тренуватися!

Фахівці із захисту бізнесу Адвокатської компанії «Борисенко і партнери» Владислав Борисенко, Наталія Давидова та Михайло Гриценко провели черговий закритий тренінг на тему «Як правильно діяти під час обшуку на підприємстві».

На наших тренінгах ми не зачитуємо статті законів, а даємо конкретні алгоритми дій для конкретних ситуацій. Наприклад, порадити «не відповідайте ні на які питання слідчого» легко, а зробити це в реальній ситуації обшуку непідготовленій людині ой як непросто. На наших тренінгах ми навчаємо ЯК сказати слідчому про те, що ви не маєте наміру з ним спілкуватися, причому зробити це безпечно і невимушено. А ще ми детально розбираємо:

  • що саме потрібно робити окремим групам співробітників безпосередньо при появі «гостей», під час проведення обшуку і після його закінчення;
  • як домогтися участі адвоката в обшуку;
  • які існують виверти силовиків і як на них не повестися;
  • що робити, якщо в офісі знайшли гроші;
  • як припинити грубість і хамство з боку «правоохоронців»;
  • як описати вилучене майно так, щоб потім його можна було повернути;
  • та багато іншого.

Наш досвід участі в якості адвокатів в п’яти десятках обшуків за «економічними статтями» показує разючу відмінність між тими колективами, які пройшли тренінг, і тими, які про нього тільки чули. Про користь тренінгу нам говорять і самі клієнти – власники і керівники компаній.

Практика показує, що результат тренінгу – це не тільки спокійний і впевнений у собі колектив, а й менше вилученого майна і грошей, менше розголошеної інформації та інших «дров» в «вогонь» кримінального провадження.

Ми щиро сподіваємося, що знання, якими ми ділимося з нашими клієнтами під час тренінгів, їм ніколи не доведеться використовувати. Але, якщо раптом така необхідність виникне, то ми радимо підготуватися заздалегідь.

Довіривши свою підготовку професіоналам Адвокатської компанії «Борисенко і партнери», ви будете знати чого очікувати і, найголовніше, що робити під час обшуку!

Ми також підготували для вас невеликий фотозвіт з минулого тренінгу.

Додати коментар