+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Вартість послуг

Ми розвиваємося як системна юридична компанія, тому в більшості випадків застосовуємо погодинну форму оплати послуг. Для клієнта це означає те, що він платить тільки за ті послуги, які були фактично йому надані, а для нас — що ми можемо досить точно розуміти обсяг наданих послуг, часові витрати кожного юриста, ефективність роботи співробітників і результативність окремих проектів.

При визначенні розміру гонорару ми враховуємо тільки чистий час роботи нашого адвоката або юриста з конкретного питання. Розуміючи бажання будь-якого замовника планувати свій бюджет, в більшості випадків за запитом клієнта ми можемо досить точно спрогнозувати наші часові витрати по тій чи іншій справі, і, відповідно, орієнтовний розмір гонорару.

 

НАЙПОШИРЕНІШІ ПИТАННЯ ЩОДО ВАРТОСТІ ПОСЛУГ АДВОКАТА

1. Що таке година роботи юриста / адвоката Адвокатської компанії ''Борисенко і партнер''?

Погодинна система оплати послуг давно застосовується юристами у всьому світі і зарекомендувала себе як оптимальний спосіб визначення вартості юридичних послуг як для клієнта, так і для юриста.

Оплачувану клієнтом годину роботи юриста нашої компанії не можна порівнювати з годиною роботи штатного юриста підприємства. Час роботи нашого юриста або адвоката — це ефективний чистий час, який він вкладає в підготовку документа або аналіз питання.

Наприклад, штатний юрист підприємства може готувати висновок щодо якогось питання протягом тижня (40 робочих годин), при цьому роблячи перерви і відволікаючись на інші проблеми, в той час як у виставленому нашою компанією рахунку ця робота буде тарифікована всього як 5 годин.

Тому не варто лякатися погодинної системи оплати. Тим більше, що в переважній більшості випадків ми можемо визначити обсяг роботи після попереднього аналізу питання і погодити її вартість з клієнтом заздалегідь.

2. Яка вартість консультації юриста Адвокатської компанії ''Борисенко і партнер''?

Все залежить від питання з яким звертається клієнт. Якщо це попередня юридична консультація з питання, яка не вимагає додаткового вивчення документів, спеціального законодавства або судової практики, то консультація нашого юриста або адвоката оплачується тільки виходячи з часу, витраченого на спілкування з клієнтом. У деяких ситуаціях ми можемо надати юридичну консультацію безкоштовно.

У разі ж, коли питання потребує додаткового вивчення чи мова йде про підготовку письмового висновку, ціна визначається виходячи з фактично витраченого на вивчення питання і підготовку відповідного висновку часу. Вартість такої консультації може бути узгоджена заздалегідь.

3. Скільки коштує ведення моєї судової справи?

Звичайно ж всі судові справи різні, тому більш-менш точно визначити обсяг роботи по справі можна тільки після попереднього аналізу питання.

Проте, виходячи з нашого досвіду, в середньому обсяг роботи по господарській або адміністративній справі в суді першої інстанції в Дніпрі становить 8-12 годин, що відповідає еквіваленту 520-780 доларів США.

Якщо судовий процес проходить в іншому місті України, то додатково оплачуються тільки відрядження.

4. Наскільки високі ціни на юридичні послуги Адвокатської компанії ''Борисенко і партнер'' в порівнянні з вартістю послуг інших адвокатів чи юристів в Україні?

Ціни на юридичні послуги в нашій компанії можна порівняти з вартістю послуг в інших відомих юридичних компаніях Дніпра, а також з вартістю послуг приватно практикуючих адвокатів в сфері господарського, адміністративного та кримінального права.

При цьому ми маємо певну перевагу перед останніми, оскільки у нас працює команда професіоналів, в якій кожен адвокат чи юрист є фахівцем у своїй галузі права. Разом ми знаємо і вміємо набагато більше, ніж один адвокат, яким би він не був професіоналом, а також завжди маємо можливість подивитися на питання з різних сторін і об’єктивніше оцінити всі можливості і ризики.

Якщо ж порівнювати вартість послуг нашої компанії з цінами юридичних компаній і адвокатів з Києва, то наші ціни істотно нижче, оскільки вартість години роботи адвоката, що практикує в Києві, зазвичай стартує від 100 євро, а в провідних юридичних фірмах нормальною ціною вважається 200-300 євро за годину роботи юриста.

5. Який порядок оплати послуг адвокатської компанії ''Борисенко і партнери''?

Послуги нашої компанії звичайно оплачуються за фактом їх надання виходячи з ціни, узгодженої в договорі. За деякими видами послуг ми можемо узгодити з клієнтом внесення передоплати.

6. Чи можу я якось компенсувати мої витрати на послуги адвоката за рахунок опонента по судовій справі?

Так. Законодавство України надає можливість компенсувати витрати на правову допомогу в судовому процесі за рахунок процесуальних опонентів в разі перемоги в судовій справі. Цією можливістю ми активно користуємося, щоб знизити витрати наших клієнтів на юридичну допомогу.

7. Чи існують у вас знижки і як можна зменшити вартість послуг вашої компанії?

ЗЗначно знизити вартість години роботи адвоката або юриста нашої компанії в порівнянні з базовими ставками, зазначеними нижче, можна шляхом укладення договору про абонентське юридичне обслуговування. Розмір знижки і ціни залежать від кількості годин роботи, які будуть входити в місячний обсяг. При цьому, згідно з нашими правилами, строк дії такого договору повинен становити не менше одного року.

Базові погодинні ставки АК «Борисенко і партнери»

Вид правової допомоги Розмір гонорару

(за одну годину роботи) *

1. Аналіз поставлених клієнтом питань, вивчення документів; підбір судової практики; усне і письмове консультування, підготовка правових висновків; фактичний супровід операцій з корпоративними правами та нерухомістю; всі інші послуги, крім зазначених у пунктах 2 і 3 $50
2.Правова допомога адвоката в судових засіданнях у господарських, адміністративних і цивільних справах; підготовка письмових заяв по суті справи (позовних заяв, відзивів на позовні заяви, відповідей на відзиви, заперечень, пояснень третіх осіб), інших процесуальних документів $65
3. Правова допомога адвоката у кримінальних справах (супровід допитів, обшуків, інших процесуальних дій; представництво перед співробітниками правоохоронних органів; правова допомога в судових засіданнях) $80

 

*Звертаємо увагу, що для зручності клієнтів, які перебувають за межами України, розмір гонорару вказано із застосуванням еквівалента — долара США. Оплата гонорару клієнтами-резидентами України здійснюється в гривнях за курсом Національного банку України.

 

Примітки:

  1. Одиниця тарифікації —0,5 години (30 хвилин). У разі якщо послуги надаються за межами офісу АК «Борисенко і партнери», оплата здійснюється відповідно до зазначених вище правил, але оплачується не менш ніж одна година роботи.
  2. При наданні послуг в неробочий час (в неробочі та святкові дні, які визначені в статті 73 КЗпП України, а також в робочі дні з 18-ї години 00 хвилин до 09 години 00 хвилин за київським часом), у випадках якщо послуги в неробочий час надаються за бажанням клієнта або з причин, які об’єктивно унеможливлюють їх надання в робочий час, до вартості години роботи застосовується коефіцієнт 1,5.
  3. При наданні послуг безпосередньо керуючим партнером АК «Борисенко і партнери», в разі якщо про надання таких послуг безпосередньо керуючим партнером просить клієнт, до вартості послуг застосовується коефіцієнт 2,0.