+38 (050) 200 25 25
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Блог

Як ми заощадили клієнту 1,3 мільйона гривень

Минулого тижня юристи АО “Борисенко і партнери”, а саме керівник практики нерухомість і будівництво адвокат Дмитро Новицький та керівник практики корпоративного та податкового права Анатолій Задніпряний, закінчили супровід угоди з нерухомим майном клієнта вартістю близько 30 млн. гривень.

Ми попросили Дмитра Новицького дати невеликий коментар для нашого інтернет-ресурсу.

“Дана операція дійсно була непростою, оскільки необхідно було в стислі строки виправити ряд помилок в документах по будівлям і земельним ділянкам. Крім того, клієнт спочатку хотів здійснити продаж нерухомості від імені юридичної особи, яка перебувала на 3-й групі єдиного податку, що призвело б до перевищення граничного розміру доходу для цієї категорії платників податків, який встановлений п. 291.4. Податкового кодексу України. У такому випадку клієнт додатково мав би заплатити податок у розмірі 10% від суми перевищення і вже з наступного кварталу перейти на загальну систему оподаткування.

Коли ми беремося за якесь питання, то дивимося на нього комплексно, і якщо бачимо спосіб більш ефективно вирішити проблему клієнта, то говоримо йому про це. Тому ми своєчасно попередили про податкові наслідки і переструктурували угоду таким чином, щоб клієнт поніс тільки обґрунтовані витрати. Це хороший приклад законної податкової оптимізації” — розповів Дмитро Новицький.

Додати коментар