+38 (066) 973 20 12
Україна, м Дніпро, вул. В. Вернадського, 27

Кар’єра

При створенні нашої компанії ми виходили з сформульованого Дж.Коллінзом принципу «Спочатку хто, потім що». Час підтвердив правильність цього твердження.

Ми вважаємо, що ключовий фактор успіху будь-якої компанії – її співробітники. І ми робимо все, щоб члени нашого колективу не тільки заробляли більше, ніж в середньому по ринку, а й мали можливість реалізувати себе і свої ідеї всередині компанії.

Ось деякі з тих принципів, яких ми дотримуємося в Адвокатської компанії «Борисенко і партнери»:

Ми приймаємо в команду претендентів не нижче певного професійного рівня, який визначається посадою і характером очікуваної роботи. Це означає, що кандидат в помічники юриста повинен добре розуміти, в чому полягає різниця між термінами «зобов'язання» і «договір», але на етапі співбесіди не зобов'язаний досконально знати судову практику у справах про визнання договорів недійсними. Прогалини в знаннях і навичках можуть бути компенсовані за рахунок мотивації і здібностей. Наявність мотивації та здібностей ми виявляємо на етапі співбесіди і протягом стажування або випробувального терміну.

Ми робимо ставку на «вирощування власних кадрів». Ми інвестуємо час наших провідних фахівців в розвиток талантів молодших співробітників, щоб вони стали ключовими членами нашої команди в найближчому майбутньому. Ми готові вчити і з розумінням ставитися до помилок, якщо бачимо потенціал і самовіддачу. Але якщо помилки повторюються, ми робимо відповідні висновки.

Ми є противниками зрівнялівки. Ми впевнені, що той, хто дає більше, повинен і отримувати більше. Наявність в колективі людей, які за своїми професійними якостями або ставленням до справи не вписуються в нього - це неповага до колег по роботі і гальмо в русі компанії вперед.

Кращими ми називаємо тих членів команди, які мають чемпіонський характер. Співробітників з чемпіонським характером відрізняє те, що їх рушійною силою є амбіція, а не претензія. Під амбіцією ми розуміємо бажання робити більше, щоб отримати більше. Під претензією - бажання отримати більше не роблячи більше.

Віднесення фахівців до категорій «чемпіонів» або «зірок» ніяк не пов'язане з іх навичкою самопрезентації. Ми розуміємо, що робота юриста багатогранна, а полярні (виходячи з особистісних якостей) вміння і навички рідко уживаються в одній людині. Наприклад, інтроверти зазвичай бувають кращими стратегами, якісніше готують документи і більш уважні до деталей, але без ґрунтовної підготовки у них не виходить так як у екстравертів виступати в суді і заряджати своєю впевненістю клієнтів. Хороша новина в тому, що до Адвокатської компанії «Борисенко і партнери» нам потрібні і ті, й інші. Тому на співбесіді ми не рекомендуємо надягати на себе «маску» іншої людини. Ми вважаємо неправильним «ламати» людей, роблячи з відмінних «судових ораторів» посередніх «письменників», і навпаки. Але ми впевнені, що при наявності мотивації кожен може розвинути в собі необхідні навички до достатнього рівня. Ми допомагаємо членам нашої команди прийняти себе такими, якими вони є, і працювати над своїм розвитком.

Основою трудового розпорядку в нашій компанії є самодисципліна і повага до інших членів колективу. При відсутності цих якостей ви навряд чи зможете зробити у нас кар'єру.

Ми прихильники концепції взаємної вигоди ( «win-win») або, як її ще називають, подвійного виграшу, яка є основою для розвитку професійних організацій в США і Європі. Ми зацікавлені в тому, щоб члени команди отримували користь від співпраці з іншими членами команди і самою компанією, і навпаки. Ми вважаємо, що тільки так можливо досягти довгострокового зростання і успіху для кожного з учасників відносин.

Специфіка нашої діяльності така, що кожен член колективу, незалежно від займаної посади, робить прямий і безпосередній внесок в успіх компанії, а його дохід безпосередньо залежить від доходу компанії і ефективної роботи всієї команди.

Кожен член команди є обличчям компанії. Ми високо цінуємо право кожного на самовираження, але закликаємо наших співробітників так само високо цінувати репутацію компанії, в якій вони працюють, наприклад, при публікації будь-яких матеріалів в соціальних мережах.

Кожен член команди має можливість стати партнером компанії. Для цього необхідне бажання і вміння брати на себе відповідальність, цікаві ідеї та наполегливість в їх реалізації.

 

В Адвокатської компанії «Борисенко і партнери» існують такі посади для юристів:

Стажер

Метою стажування є перевірка особи, яка претендує на зайняття посади, на відповідність встановленим в компанії вимогам.

Помічник юриста

На посаду помічника юриста можуть претендувати особи, які мають закінчену або незакінчену вищу юридичну освіту, і досвід роботи за фахом менше одного року, або не мають досвіду роботи. Мінімальний термін перебування на посаді помічника юриста становить один рік.

Юрист / помічник адвоката

На посаду юриста можуть претендувати особи, які:

 • мають закінчену вищу юридичну освіту;
 • мають досвід роботи за фахом не менше одного року;
 • здатні самостійно підтримувати усну і письмову комунікацію з клієнтом або його представниками, пояснити клієнту суть його проблеми та оптимальні варіанти її вирішення;
 • на практиці підтвердили вміння:
  • відмінно орієнтуватися в Цивільному, Господарському, Земельному, Податковому, Кримінальному кодексах, процесуальних кодексах, КЗпП, іншому законодавстві, що регулює господарську діяльність, знають основні положення постанов пленумів вищих судів, практику Верховного Суду в питаннях, що стосуються господарської діяльності;
  • розібратися в будь-якому питанні юридичного характеру і підготувати відповідно до вимог компанії правовий висновок, усну або письмову консультацію;
  • без помилок підготувати позовну заяву, самостійно подати її до суду, самостійно вести судову справу;
  • проаналізувати господарський договір, виявити ризики для клієнта, підготувати протокол узгодження розбіжностей до договору.

Адвокат

На посаду адвоката може претендувати особа, що відповідає вимогам до посади юриста, і має чинне свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Партнер

Статус партнера можуть отримати особи, здатні створити або очолити напрямок діяльності компанії, в тому числі ефективно організувати роботу адвокатів, юристів, помічників юристів і стажерів компанії, нести відповідальність перед клієнтами за якість послуг, налагодити маркетинг послуг в рамках свого напрямку, розвивати від імені компанії відносини з поточними клієнтами і залучати нових. Рішення про отримання особою статусу партнера приймається діючими партнерами.

 

Ми ніколи не зупиняємося в пошуку талантів!

Тому якщо вам імпонують викладені вище принципи, ви вважаєте себе перспективним або ж вже досвідченим висококласним юристом, і у вас є бажання стати членом нашої команди, ми чекаємо ваше резюме за адресою work@bplaw.com.ua